Téli Terem Bajnokság 2013-2014. I.Osztály

2013.11.23.17.45 Lux - Dorker   5:1   Gólok: Pölő 2, Csaba, GyPityu, Tripó

A csapat:  Dida, - Csaba, Pölő, DGabi, - GyPityu, Tripó.
Úton: Till J.
Valahol: Dávid
Iszóban: KisGyenkó
Egy komplett csapat hiányzik és focizz.
A meccs előtti bemelegítésnél szóltunk az ellenfélnek, nem akarjátok feladni? Néztek... akkor majd mi feladjuk. Poén.
A technikai értekezlet rövid volt. Sündisznó, ellopjuk, beverjük, visszazárunk, kezdjük elölről.
Pár percnyi tétovaság után rájöttünk mit kell csinálni.
Sündisznó, ellopjuk, beverjük... Csaba szerelés után hintába tette emberét és kilőtte a jobb felsőt. 1 ide!
Egy kicsit később: Lopás, Pityu körömpassz, Pölő jobb felső. Ez az ideális hely. 2 ide!
Amit nem kértem... kitámadunk, Csaba lemarad, az ellenfél hatról félluftot rúg és a meglepett Dida mögött bevánszorog.
Szünet. Figyeljünk! Legyünk fegyelmezettek.
Csaba: jókor jött a figyelmeztetés,
Pölő: úgy érzem rúgunk még gólt, csak nem kapjunk.
Ha minden meccsen bemondás alapján lenne eredmény!
Szerencsére mindenki mindent betartott és ahányszor előre vágtáztunk, mind gólhelyzet lett. Dida pedig káprázatos formában szedte le a jobbnál jobb helyzeteket.
Csaba szerel, Pityu figyel a hátvéd balfácánoskodik, gól.
Pölő előre vágja, helyzet lesz, mert a kapus elcseszi, jön Tripó és 5:1!
Győztünk, mert mindenki akart. Győztünk és ez jó, ezekből lesz újra együtt a csapat.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!  Pierre.

Terembajnokság I.A.o. PS Csarnok - 2.forduló
2013.11.16.17.45 Lux - KisHeineken   1 :4        Gól: Dávid
A csapat: Dida, - Tomi, Gabó, Till J,  - GyPityu, Dávid.
Pad: Csaba,
Sérült: DGabi
Buliban: Tripó,
Féken: Pölő, KisGyenkó.

Még ki sem mondtuk az éljen-éljent, Tomi eladott egy labdát és beverték. Jöttek, mint az ördögök, Mi lassúak voltunk és nem sok közünk volt a meccshez.
0:3 után Dávid lőtt egy szépségtapaszt, majd a nem túl képzett jt nem adott meg számunkra egy olyan büntetőt, amit az ellenfél és a közönség bennünket nem szerető része is befújt volna. El is ment a kedve mindenkinek, jött a negyedik. Én, mentem.... odasétáltam a jt sporihoz és halkan csak annyit mondtam..."aki ilyen gyengén fúj, annak azt tanácsolom, hagyja abba"
A mi lett volna, akkor ha mondatot nem fejezem be, nincs értelme. Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!  Pierre,

Terembajnokság I.A.o.PS Csarnok - 1.forduló
2013.11.09.20.45  Lux - Moby  1: 1         Gól:Dávid
A csapat: Dida, - Tomi, Gabó, Tripó, - GyPityu, Dávid.
Pad: Csaba, Till J.
Úton: DGabi
Ismerkedés a teremmel, az ellenféllel, sima remi.         Nem kaptunk ki, nem is hiányzott volna. Ennyi.
Lesz még jobb is. Gyerünk gyerekek, hajrá Lux! Pierre.

Újra itt van újra itt van....

I.o. Kispályás Labdarúgó Terembajnokság  2013-14.

Alig fejeződött be a műfüves- nyakunkon a terem.
Tennivaló?  Ezer:
       csapat? ..igazolások és eligazolások,
                     sérülések és gyógyulások.
                     jön, megy, marad, kérjük, hívjuk, küldjük.
A terem-keret:
    Kapus:     Világos.  Dida,
    Hátvédek: Szabados Tomi, Bajai Csaba, Kámán Laci,
                   Délity Gabi
    Közép:     Viszmeg Zoli, Gyenei Tomi, Tripolszki Laci.
    Csatár:     Gyurkity Pityu, Till Jani, Herz Dávid.

Nyugdíjba ment :  Gyenei Gabi.
Közös megegyezéssel távozott: Haász Bazsi.
A keret még nyitott.....a harmadik igazoltunk kiléte csak a jövő hétre biztos. Addig ne találgassunk.