Részlethelyezések: 1. Legtöbb győzelem  13
                 Csaba                   5
                 ÖGyenkó              5
                 DGabi                   3
                 Gabó                    1.
A csapatjáték erejét mutatja, egyrészt, hogy négyen rúgtak sok gólt, az utolsó meccs öt góljától eltekintve a védelem stabilan állt a lábán. Mindenki mindig játszott, nem volt nehéz meccs-könnyű meccs kategória, az volt a legjobb hatos, aki pályára lépett.
Végül ez lett az igazi erősségünk. Újból csapattá váltunk.
Büszkén írhatjuk, mondhatjuk...

R-4 LUX "A CSAPAT!
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!                      Pierre.

Teremfoci Bajnokság 15.Forduló Pósta S Csarnok
2015.03.08.12.30     Lux - Krizsán   7 : 5   Gólok: Gabó 1, Onó-Pityu-Rudi 2-2-2 asszem.

A csapat: Pista, - Gyenkó, Gabó, - Rudi, - Onó, Pityu.
Pad: Csaba, Peti, Zoli.
Tiltott: Tomi
Úton: Gabi, Milán.
Kispad: Pierre
Másik felén: Ata, Luma, Mamó.

Nőnap alkalmából köszöntöttük egymást, a Tomikat, Zolikat meg egyébként is puszi, hiszen bajnoki éremmel a nyakban mégiscsak könnyebb focizni, mint nem.
Krizsánék győzelem esetén bronzosok lehettek volna.....
miután nem volt az öltözőnkben kettő láda sör... élessé vált a meccs.
Kb. kettő perc múlva megmutattuk ki az úr a háznál.... előre passz Onónak, ő lefordul hátvédjéről, továbblöki Gabónak és máris egy ide. Aztán....hogy ne menjen minden simán.
1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4 nemá! 4:4, 5:4, végre! 6:4, 7:4, eldőlt, mert az ellenfél elfáradt, elfogyott, kikapott. 7:5!
Harcos győzelemmel, bajnokként búcsúzunk a teremtől. Irány a törzshely! Vár minket Mamó és a babgulyás!
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux !     Pierre.

Teremfoci Bajnokság 14.Forduló Pósta S.Csarnok
2015.03.01.8.45     Lux - Bajax      3:1          Gólok: Onó 2, Csaba 1

A csapat: Pista, - Gabó, Tomi, - Gyenkó, Zoli, - Onó.
Pad: Milán, Csaba,
Sérült: Rudi.
Úton: Gyurkity, D.Gabi, Peti, Luma.
Kispad: áttelepítve Harkányba, Pierrel együtt.
Nem messze: Ata, Mamó.

A bajnokság második legfontosabb mérkőzése a kora hajnali órákban került megrendezésre. A futárszolgálat egy kis hibával működött, mert Milán késve jött, Peti és Pityu és Gabi el sem érte a csatlakozást.
Na.de! A csapat azért csapat, mert mindig az a legjobb hat, aki a pályán van. A táviratban kapott információk szerint simán hoztuk a kötelezőt. (Annyira sima azért nem volt - 5 perccel a vége előtt, 2:1-nél Stefi leküldte Tomit sorozatos szabálytalanságért 2 percre, akkor azért meleg volt a pite - a szerk.)  Onó kettő, Csaba egy gólja kinyitotta a tabellára vezető utat. Innen már csak az ellenfelek eredményei alakíthatják a végeredményt. A variációkat nem sorolom, a lényeg, hogy maximum egy pont kell a bajnoki sikerhez.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!    Pierre.

BREAKING NEW!!!

A CNN délutáni gyorshíre röpítette bajaszerte az eddig majdnem tudott tényt.....bajnok az  R-4 LUX!
Miután az Aranykalász(31p) - Optimum Solar(32p) meccs 2:2 lett, mindkét csapat vesztett két pontot és így esélyük sincs utolérni az immár bajnok Luxot(37p).
Így az utolsó forduló számunkra tétnélkülivé vált. Örömfoci következik. A teljes keret - fiatalok, idősebbek, nyuggerek -pályára fog lépni. Fieszta!  Aztán bajnokságzáró ebéd Herr Papp összes helyiségében, egy Mamó-féle babgulyással.
Szóval, egy meccs, egy kaja, sok ünneplés.

A bajnokság értékelését csak az utolsó meccs után végezzük el, de a csapatnak szóló gratuláció már most jár. Megérdemlitek, megérdemeljük! Igazi csapatmunka volt.
Ime, a sikerkovácsok......

Kapu: Boros Pista, Béda Peti.
Hátvédek: Bajai Csaba, Délity Gabi, Gyenei Gabi, Kámán Gabó, Szabados Tomi.
Közép: Nyisztor Milán, Pankovics Rudi, Verrasztó Zoli.
Csatárok: Gyurkity Pityu, Ónódi Tomi.
Kispad:Bajai Győző, Gyulánszky Mamó, Knofloch Ata, Milassin Luma, Ónódi Tamás, Péter Pierre, Vágó Pista tb.

Jóban-rosszban együtt, hajár Lux! Pierre.

Azért az utolsó meccsre még ki kell állni! Tomi besárgult, másik Tomi szintén hiányzást jelentett, Milán és Peti pedig valószínűleg bajnokit játszik, így mindenkire szükség lesz!!!!

Teremfoci Bajnokság 13.Forduló Pósta S. Csarnok
2015.02.22.10.15.       Lux - Aranykalász    1 : 1        Gól: Milán

A csapat: Peti, - Gabó, Tomi, - Milán, Gyenkó, - Onó.
Pad: Csaba, Pityu, Zoli
Sérült: Pista, Rudi
Úton: Gabi
Nem messze: Ata, Luma, Mamó.
Vendég: Bömbi, az Ausfahrt játékosa.

A bajnokság egyik rangadója. Ezen a meccsen szinte minden eldőlhet.....vagy semmi.
Mindkét csapat egyet botlott idáig, további vereség a bajnokság elvesztését jelentené. Óvatosan, mondhatnám rosszul kezdtük. Mivel Rudi nem vállalta a játékot, a középpálya üresen maradt és nem tudtuk felvinni a labdát. Kettészakadtunk, mint a véreshurka. Milán a saját hatosunkig visszajött labdákért, de felfelé akkor sem jutottunk. Az időnkénti ívelgetéseket hárították. Enyhe mezőnyfölényünk nem ért komoly helyzeteket, sőt a félidő egyetlen akciójából mi kaptunk gólt.
A második rész 8. percéig ment ugyanez, akkor új elemet vittünk a játékba: Onó mellé felment Pityu is ékbe és keményen letámadtuk az ellenfelet. Nem mondom, hogy az ebből adódó kontrákból nem voltak veszélyesek, de innentől kezdve mi diktáltuk az iramot és a sok helyzet alapján csak az volt a kérdés mikor lövünk gólt vagy gólokat. Milán szabadrúgásai hol fölé-, hol mellé mentek, hol a kapusban haltak el. Gyenkó és Onó kihagyott százas helyzetei sokkoltak bennünket.
Mennyi van még spori? 4 spori. Most rúgunk gólt.
Milán a nagyon sokadik szabadrúgást végre nem mellé, nem fölé, nem a kapus kezei közé, hanem laposan, a lábak között verte be. 1:1!
És még mindig van idő... a teljesen beszorult kalászosok ismét szabálytalankodtak.... a 9-re állított lasztit Milán lepasszolta Gabónak, aki senkitől sem zavartatva hanyag mozdulattal mellé, fölé vagy a jóisten tudja hova, löbbölte.
Maradt az x, maradt a remény. Egy pont kell a dobogóhoz. A többiről nem beszélünk, a következő meccs számít.
Jövő vasárnap hajnali háromnegyed kilenckor, Bajax.
Ha az a meccs meg lesz, dumálhatunk bármiről.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!     Pierre.

Módosított élcsoport, két fordulóval a vége előtt:

1. R-4 Lux   13   11   1   1   58:20    34 pont,  38 gólk.

Krizsán4 - Krémes15.
Nincs könnyű dolga senkinek. Ezért szép játék a foci.

Teremfoci Bajnokság 12.Forduló Pósta S. Csarnok
2015.02.15.11.00.     Lux -  Opteam      3 : 0           Gólok: Csaba, Rudi, Pityu.

A csapat: B.Peti, - Gy.Gabi, K.Gabó, - P.Rudi, Ny.Milán,    Gy.Pityu.
Pad: B.Csaba, V.Zoli.
Sérült:O.Tomi.
Úton: D.Gabi, Sz.Tomi
Kispad: Luma, Pierre.
Statisztikus: Mamó.

Az 5 - 1 - 5 ös mutatóval rendelkező ellenfelünk nagyon sokáig tartotta magát, bár a góltalanságról saját játékosaink  tettek a legtöbbet. Mellé-, alá-, fölé rúgtuk a lasztit, a kapuba még véletlenül sem. Házi számológépünk szerint az első félidőben, 4 db százas ziccert hagytunk ki.
Minden folytatódott a második részben is, azzal a módosítással, hogy most már hasba é s mellbe is lőttük magunkat.
És.... statisztikusunk lökte a számot....  17 - 1 helyzetállásnál Csaba megunta az elöl lévők pipogyaságát. Jobbról, laposan kilőtte a hosszút. 1 ide!
Megtört a jég és lassan az Opteam is. Kicsit kinyíltak, könnyebben támadhattunk, és két szép kontrával eldöntöttük a meccset.
Előbb Milán - Pityu - Rudi - Háló, aztán Milán - Rudi - Pityu - Gól. Úgy látszik használt Milánnak a beígért passzolós cukorka. Két figura, két gól. Vége... 3:0 ide. Gratula.
Az utolsó három meccs lesz a legizgalmasabb. Itt dőlnek el az éremért folyó csaták.
Gyors hír: az Aranykalász elvérzett a Várbárral szemben.
Lépéselénybe kerültünk, de meg kell tartani.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!   Pierre.

Az immár szokásossá váló csapaterősítő halászlé és az azt követő söröző-fröccsöző-pálinkázó-ultizó buli igen-igen-igen jól sikerült.
A még korai időben  - a tavaszi idényről -hozott döntések szerint: marad a keret, marad a két igazolt: Peti és Milán, maradunk a 3. osztályban. Ha, csak másképp nem:
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!  Pierre.

Teremfoci Bajnokság 11.Forduló Pósta S. Csarnok
2015.02.08.13.15.     Lux  -  "K" Rémes     7:1            Gólok: Milán 3, Pityu 2, Rudi 2,

A csapat: Peti, -  Tomi, Gyenkó, - Rudi, Milán, - Piytu.
Pad: Csaba, Zoli.
Sérült: Pista.
Úton: Onó, Gabi
Különmag: Ata, Luma, Mamó.

Az egyik legkönnyebb ellenfél nem tanúsított különösebb ellenállást. Becsületesen hajtottak, egy pillanatra sem adták fel. A harmadik percben megszületett első gól után a meccs el is dőlt. Csak rajtunk múlt mennyi lesz a vége. Helyzet helyzet hátán, kevés góllal. Félidő 3 ide.
A második részben négyet rúgtunk, 7:0 !
És.... az utolsó másodpercben jött egy igazi csattanó...
Kapus Peti ragyogóan szerel....bepassz és Gyenkó beveri! Apró szépségtapasz.... beveri a saját kapunkba! 7:1. Nem bánkódik senki, a sör jólesett. Jövő vasárnap halászlével egybekötött összetartás. Felkészülés a tavaszi szezonra.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!           Pierre.

Teremfoci Bajnokság III.o. Pósta Sándor Csarnok 10.forduló
2015.02.01.11.00.            Lux - Optimizmus     9 : 3   Gólok: Onó 2, Pityu 3, Rudi 3, Gyenkó 1

A csapat: Pista, - Csaba, Gyenkó, - Rudi, Pityu, - Onó.
Pad: Tomi, Zoli.
Úton: Gabi, Peti.
Disco: Milán (edzőmeccs)
Padhoztartozók: Luma, Pierre.
Különülők: Ata, ÖregOnó.
Sérült szakács: Mamó

Azért írtam ilyen hosszan a csapatösszeállításról, mert az első félidei játékról nem tudok sok jót említeni.
A csoport legfiatalabb csapata ellen fejben maradt minden. Hasba rúgtuk magunkat, egyméterről mellé vertük. Kaptunk is egy ébresztő kontragólt,  Csaba, aztán hibája után gólpasszt ad Pityunak, 1:1.
Rudi megelégelte a tili-tolit és 10-ről lőtte a szokásost. Rendben vagyunk....mondom én. Megint a hülyeség, megint ellengól. A kicsik vérszemet kaptak és percekig kerestük magunkat és persze a labdát is. Az utolsó percben jött a megmentő gól, Gyenkó higgadtam passzolt a hálóba. 3:2 már ide!
Rövid taktikai értekezlet. Rúgjunk még egyet és aztán jó lesz!  Haha!
A fiatalok továbbra is letámadást játszottak. Mi a kontrára rendezkedtünk be. Kénytelenek voltunk, mert  támadásnál fennragadtunk. A hátul összeszedett labdából aztán fölényből jöttünk. Rudi fogadta meg először a tanácsot. Három a kettőben passz helyett a léc alá lőtt. Ugyanaz maradt később. Ebből a formából jött Pityu, Rudi, Pityu és a végén Onó 2-szer. Közben még egyet kaptunk, de nem érdekes. A nyögésnek csak lett eredménye, 9:3. Maradt hátra öt meccs, remélem tudunk javítani. Ha, a Duna továbbra is árad, két hét múlva halat eszünk.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!               Pierre.

Teremfoci Bajnokság III.o. Pósta Sándor Csarnok 9.forduló
2015.01.25.13.15. Lux - R Fc     5 : 1  Gól: Rudi 3, Pityu 1, Csaba 1

A csapat: Peti, - Gyenkó, Tomi, - Rudi, Milán, - Pityu.
Pad: Zoli, Csaba, Pista.
Úton: Gabó, DGabi.
Sérült: Onó.
Padszéle: Pierre.

Ebéd előtt, ebéd után, kinek-kinek hogy jött ki a lépés. Egy, amatőr, de ügyes, 6. helyen lévő társaság az ellen. Papír szerint győzni kell. Ahogy illik átvesszük az irányítást. Akad is két-három helyzet, ám a kaput sem találjuk el. Felmegyünk, elveszítjük, nem mindig futunk vissza. Egy hasonló kontrából be is vernek egyet. Nesze! Rudi. Talán egyet el fog találni. Igen, akkor rúgott gólt, amikor nem vártuk. Balszélről, jó 10 méterről a rövid felsőbe. A kapus meg mi, csak néztünk. A játékot továbbra is gyilkoltuk. Semmi nem jött össze, a mezőnyfölényen kívül. A kisidegtől nem is tudtam, hogy melyik félidőben jött a második Rudi gól. Vezetünk.
A végére azért csak elfáradtak a fiatalok és Rudi, Pityu, Csaba gólokkal fejeztük be a meccset. Az eredményen kívül semmi. Majd legközelebb talán jobb lesz.

Ps: A késő délutáni sörözésen előjött az idei aktuális téma: erdélyi túra, valamikor május elején. Előre szólok: csak komoly érdeklődőkkel tárgyalunk, kalandorok kíméljenek.

Teremfoci Bajnokság III.o. Pósta Sándor Csarnok 8.forduló
2015.01.18.10.15.    Lux - Axiál      7 : 1      Gól: Onó 4, Pityu 2, Ögyenkó 1,

A csapat: Pista, -  Tomi, Gyenkó, - Rudi, Milán, - Onó.
Pad: VZoli, Pityu.
Úton: DGabi, Gabó, Peti.
Beteg: Csaba.
Szakma: Mamó, Luma, ÖregOnó, Pierre.

Ideális időben, a régi "Vasárnap de. 10" csapathoz hasonlóan léptünk pályára. A szombat esti láz elmúlt, a söntés még zárva, a halászlé 13 h-ra van prolongálva.
Az ellenfél előző este évzáró buliban volt, így könnyebbnek tűnt az egész meccs.
Hát...igen. Kb 10 percig bírták erővel és gól nélkül, aztán eldőlt a dolog. 4:0 a félidő, 5 után jött egy szépítő gól, amit még kettővel fejeltünk meg. Sima liba, ahogy mondják.
Igazi kiskapus gólokat rúgattunk a két csatárunkkal, a középpálya ma kimaradt belőle. Így is jó.

A lángossütő összes helyiségeiben tartott csapatformáló, Győző féle dunai hal igen, ehető volt.
Legyen még sok ilyen kellemes vasárnap délutánunk.

Lázas: Peti

A hajnali időpont ellenére - az utolsó pillanatban belázasodó Peti kivételével - mindenki rendelkezésre állt. Az alsónyéki kanyarban jött az sms, hogy nem lesz kapusunk. Még jó Pista átjött megnézni a meccset! A meccs úgy indult ahogy kell. Ónó beforgatta védőjét, jogos büntető. Milán szerencséjére a kijelölt büntetésvégrehajtónk Pityu még a padon ült, így ő büntetett. Nem sokáig örülhettünk, mert a másik Tominknak is sikerült beforgatni egyet az ellenfél játékosai közül utolsó emberként. Stefinek persze több sem kellett, azonnal elrendelt egy két perces extra pihenőidőt Tominak, hogy nyugodt körülmények között gondolhassa át az eseményeket. Bár nem éreztük jogosnak, a csapat szokatlan nyugalommal (egy-két halk "ez hülye" megjegyzéssel) törődött bele a döntésbe. A kaputól 7,2 méterre kijelölt pozícióból a baraiak persze bevették a kapunkat (1-1). Nem volt egyszerű meccs, nem látszott a két csapat közt a tabellán elfoglalt pozíció közötti nagy űr. A nyílt sisakos játékból azért mi jöttünk ki jobban. Tomi és Rudi is kétszer villant, miközben hátul már csak egy bődületes potyát sikerült összehozni (a rajtam hajszálnyit megpattanó lövés pont Pista lábai közé érkezett, így hiába zárta össze azokat, majd dobta magát hanyatt végigsöpörve a gólvonalat, nem sikerült kikotorni). A krónikához tartozik még hogy Gyenkó két gólpasszt is jegyzett. Ugyan már senki nem emlékszik rá, de mivel a következő heti meccs utáni kaját követő iszogatás során nyomatékosan felhívta rá figyelmünket, természetesen meg kell emlékeznünk róla. Az egyik különösen szép találat volt. Ónó a szaggatotton a kapunak háttal állva sarokkal a büntető területre berobbanó Gyenkó elé tetté a labdát, aki ugyan már ordító gólhelyzetben volt, volt szíve visszatenni, az érkező Tomi (aki időközben kiszabadult a védő szorításából) pedig az üres kapuba belsőzött. A vége így megnyugtató 5:2. Tovább tapadunk az Aranykalászra. /BCs/

Teremfoci Bajnokság III.o.Pósta Sándor Csarnok  6.forduló
2014.12.21.12.30    Lux - Universal   3 : 1     Gól: ÖGyenkó 2, Csaba 1.

A csapat: Pista, - Tomi, Csaba, - Gyenkó, Zoli, - Pityu.
Pad: Feltöltve öregekkel....Luma, Nofnof, Pierre.
Fürdőben: Onó
Ittas kent: Milán
Síel: Guszti, Gabó, Peti.
Disznót vág: Rudi

Szűkös a keret, éppen kivagyunk, padon a vének. A pálya kicsit szokatlan, mitől?
Papíron és a táblán  jobbak vagyunk, támadunk, eladjuk, beverik, máris 0:1.
Úgy a 12-13 perc tájékán rögzített szituáció. Tomi elnéz jobbra, bepassz balra és Gyenkó, ahogy szokta, igazi lesipuskásként befejezi. Egál. Pár perccel később. Csaba egyéni akció után a hálóig gyalogol, mindketten bemennek. Vezetünk és néhány bravúros Pista-féle védés után jön a harmadik. Pityu szöglete átszáll  mindenki feje felett, Gyenkó megint lesen áll és most a kapus lába között fejjel fejezi be az akciót. 3:1!
A második félidőben nyomtak, gürcöltek, de vagy Pista védett vagy elrontották. A kontráink életveszélyesek voltak, ám gólt nem sikerült rúgnunk. Fáradtan, de megmaradt az előny. Jobb lesz a karácsonyunk.
Mindenesetre Tomi szülinapját, ott helyben megünnepeltük. Mit mondjak? Ütős lett. Jólesett.
Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánunk!
Találkozunk dec.29.-én 14.05 kor az Öregfiúk tornán.
Utána évzáró buli a Sugóparton. Aki részt akar venni, jelentkezzen Csabánál vagy nálam.
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux! Pierre.

Teremfoci Bajnokság III.o.Pósta Sándor Csarnok 5.forduló
2014.12.07.11.45   Lux - Optimisták    1 : 3    Gól: Guszti

A csapat: Peti, - Guszti, Gabó, Csaba, - Rudi, Pölő.
Pad: BPista, VZoli
Sérült/beteg: Milán, Onó,
Fürdőben: Pityu
Vadászaton: Tomi
Megette: Gyenkó

A szabadságra engedett és a lebetegedett játékosok pótlására két embert mozgósítottunk: Gabót és Pölőt.
Az első félidőben csikorgott a fogaskerék. Mentünk, mendegéltünk, átütőerő nélkül. Egy elöl eladott labdával kontrázott az Angeli-csapat. 0:1.
A második részben feljavultunk, helyzet-helyzet hátán, gól nélkül. És... jött a második kontra, második gól.
Azért javult a dolog, mert a harcosan focizó Guszti bebrusztolt egyet a kapus szeme közé.
A vége felé minden-mindegy alapon letámadtunk, még Peti is kiment csatárba -Pista meg a kapuba- csak helyzetig jutottunk. Lehetőség több volt, mint kellett volna, ám gólt nem rúgtunk, sőt a lefújás pillanatában a harmadik kontra is a mi szákunkba került. Vége.... 1 : 3. Zakó. Idén az első, remélem nem lesz túl sok belőle.
Két hét pihenő, nyalogatjuk a sebeinket, a sérültek meggyógyulnak, a fürdő- és vadászidény befejeződik. Aztán... győzelemre fel!

Terembajnokság III.o. PS Csarnok - 4.forduló
2014.nov.30.11.00       Lux - Rekreáció     4:3     Gólok: Rudi, Milán, D.Gabi, Csaba 1-1

A csapat: Pista, - Guszti, Gyenkó, - Rudi, Milán, - Pityu.
Pad: Peti, Tomi, Csaba, VZoli
Úton: Jankó

derék Sérültünk: Ónó

...állítólag győztünk, de az András (egyesek szerint Péter) napi mulatság miatt senki nem emlékszik semmire.

Terembajnokság III.o. PS Csarnok - 3.forduló
2014.nov.23.14.00       Lux - Vár-bár     4:2     Gólok: Onó 2, Pityu 1, Milán 1,

A csapat: Peti, - Tomi, Gyenkó, - Rudi, Milán, - Onó.
Pad: Pista, Guszti, Csaba, Pityu.
Úton: Jankó, VZoli,

Egy éremesélyes ellenfél, fiatalokkal és igazoltakkal. Játszották a focit, futottak és gólt rúgtak. Bepassz Gyenkó lába között, Tomi lemaradt, 0:1!
Hamarosan rendeződtek a dolgaink, Onó lefordult és egál. Átvettük az irányítást, Milán bődületes lövése a rövid, jobb felsőbe. 2:1!  A kapus a kezét sem tudta felemelni. Tovább! Tovább! Pityu egy szemfülesen elcsent labdával a kapuig sétál és hanyagul bepöcköli. 3:1!
Jött a már-már szokásos holtpont, kb a 30. perc környékén... Három hátvédünk is hozzáért a lasztihoz, Tomi kétszer is, mégis beverik. 3:2!  Meleg a pite.
Mi játszunk, az ellenfél fut és harcol. Mégis....
Onó újabb akciógólja eldönti a meccset.  4:2 ide!

Ezen a meccsen már láttunk valamit az új csapattól...
Elöl meg van mindenkinek a helye, ám a védelem néha fellazul, kinyílik és a visszajáték akadozik, lemaradunk, mert gyorsak az ellenfelek.
Ha jobban odafigyelünk a védekezésre, mindenkinek kemény ellenfelei leszünk. Ingyen semmit nem adunk!
gyerünk gyerekek, hajrá Lux!            Pierre

Terembajnokság III.o. PS Csarnok - 2.forduló
2014.nov.16.11.00      Lux - Lakhandi      6:0     Gólok: Milán 2, Délity, Gyenkó, Pityu, Rudi 1-1.

A csapat: Béda Peti, - Tomi, Gyenkó, - Rudi, Milán, - Onó.
Pad: Pista, Csaba, Guszti, Pityu, VZoli.
Úton: Jankó,

Sima meccs, mindenki játszik, a gólok jönnek. Bár ilyen lenne minden meccs!
Gyerünk gyerekek, hajrá Lux!  Pierre

Terembajnokság III.o.PS Csarnok - 1.forduló
2014.nov,09.10.15     Lux - Virgonc      3:2     Gólok: GyPityu 2, Onó 1.

A csapat:

BPista, - SzTomi, ÖGyenkó, - Milán, Gy.Pista,- Onó.

Pad: Csaba, Verrasztó,

Úton: Pankó Rudi, TJankó.

És.... elkezdődött!

Az első percekben szitává lőhettük volna a Virgonc-hálót, minden kimaradt. A félidei 2 null hamar megbosszulta magát, mert nem volt középpályánk, és az ellenfél 5 cserével ledarált bennünket. 2:2 után fekete és piros felhőket láttunk. Aztán jött GyPityu és a semmiből lehozta a meccset.

Kínkeserves, összeszoktató meccs, 3 pont, ennyi.